12. ročník DBL

 Průběžné pořadí DBL 2019 jarní části 

 

1. Liga

2. Liga

3. Liga

1.

SK Skalka

2536

Kozlíci

2278

Velký čísla

2077

2.

Rybníčky

2466

JIRKACYKLOTOUR

2142

Rychlá rota

2060

3.

BC Kvasiny

2435

Řádící páka

2113

Dinosauři

1999

4.

HC BUU

2388

BAR MONT. DKA

2086

Packi team

1927

5.

Strike Team

2345

Slivovica Team

2008

Domácí puťky

1795

6.

Stará Náves

2337

PROTECO nářadí

1911

Hrošíci

1773

7.

Staříci

2188

Čarodějky

1905

Roudeňáci

1764

8.

Žlábek Křovice

2106

 

 

Strejci

1739

 

Doberská bowlingová liga 2019

Přihlásilo se 8 týmů s právem hrát 1. ligu, 7 týmů s právem hrát 2. ligu, 9 týmů vč. nových s právem hrát 3. ligu. Ta byla rozdělena na dvě skupiny a postupovat z ní do 2. ligy budou dva týmy s nejvyšším počtem bodů ze všech devíti. Z 2. ligy budou postupovat také dva nejlepší. Z 1. ligy budou sestupovat dva týmy, z 2. ligy jeden.

 

V Doberské bowlingové lize 2019 budou bojovat družstva v rozdělení :

1.liga :                                               2.liga :                                                 3.liga :

Rybníčky                                          Kozlíci                                                Strejci

SK Skalka                                        JIRKACYKLOTOUR                     Roudeňáci

HC BUU                                          Řádící páka                                        Domácí puťky

Stará náves                                      Slivovica Team                                  Packi team

Kvasiny BC                                     PROTECO nářadí s.r.o.                   Velký čísla

STRIKE Team                                BAR MONTANA DKA                    Dinosauři

Staříci                                              Čarodějky                                          Rychlá rota

Žlábek Křovice                                                                                           Hrošíci

                                                                                    

V termínech :

Jarní část – liché úterky: 12.2., 26.2., 12.3., 26.3. vždy od 18 hodin

Podzimní část – liché úterky: 8.10., 22.10., 5.11., 19.11. vždy od 18 hodin

hrají – Rybníčky, SK Skalka, HCBUU, STRIKE Team, Staříci, Žlábek Křovice,

 

V termínech :

Jarní část – liché středy : 13.2., 27.2., 13.3., 27.3. vždy od 18 hodin

Podzimní část – liché středy: 9.10., 23.10., 6.11., 20.11. vždy od 18 hodin

hrají–Stará Náves,Čarodějky,PROTECO nářadí s.r.o.,Roudeňáci, Domácí puťky

 

V termínech :

Jarní část – sudé úterky: 19.2., 5.3., 19.3., 2.4. vždy od 18 hodin

Podzimní část – sudé úterky: 15.10., 29.10., 12.11., 26.11. vždy od 18 hodin

hrají – Kvasiny BC, Kozlíci, JIRKACYKLOTOUR, Řádící Páka, Slivovica Team, BAR MONTANA DKA,

 

V termínech :

Jarní část – sudé středy: 20.2., 6.3., 20.3., 3.4. vždy od 18 hodin

Podzimní část – sudé středy: 16.10., 30.10., 13.11., 27.11. vždy od 18 hodin

hrají –Strejci, Packi team, Velký čísla, Dinosauři, Rychlá rota, Hrošíci  

 

!! Závěrečné vyhodnocení všech lig proběhne ve středu 4.12.2019 od 18 hodin !!

 

Hra začíná vždy přesně v určenou hodinu, hráč který bude mít zpoždění se do hry vloží až od dalšího kola.

Za pořadatele : Jan Rozínek

Автор :