Zveřejněno 8. březen 2020

Turnaj č. 2

úterý 25. 2. 2020, úterý 3. 3. 2020 a středa 4. 3. 2020

Pořadí

Jméno

Tým

1. kolo

HC

2. kolo

HC

3. kolo

HC

Součet

1.

Hanuš

SK Skalka

146

 

178

 

119

 

324

2.

Skokan

BC Kvasiny

145

 

132

 

114

 

277

3.

Růžička

Strike team

131

 

126

 

121

 

257

4.

Sláma

Kozlíci

165

 

154

 

120

 

319

5.

Špringr

SK Skalka

168

 

193

 

151

 

361

6.

Roleček

BC Kvasiny

116

 

159

 

116

 

275

7.

Tomik

Strike team

131

 

117

 

183

 

314

8.

Bártová

Kozlíci

127

8

148

8

146

8

310

 

Pořadí

Jméno

Tým

1. kolo

HC

2. kolo

HC

3. kolo

HC

Součet

1.

Hanušová Iva

Rybníčky

153

8

130

8

144

8

313

2.

Arnošt

HC BUU

133

 

167

 

117

 

300

3.

Rozínek

Stará Náves

140

 

144

 

131

 

284

4.

Hanuš

Rybníčky

174

 

98

 

136

 

310

5.

Jehlička

HC BUU

103

 

126

 

126

 

252

6.

Dostál

Stará Náves

101

 

149

 

144

 

293

7.

Šabatová

Řádící páka

136

8

122

8

103

8

274

8.

Šabata

Řádící páka

135

 

94

 

113

 

248

 

1.

SK Skalka

1320

2.

Rybníčky

1203

3.

Kozlíci

1199

4.

Stará Náves

1168

5.

HC BUU

1144

6.

Strike Team

1141

7.

BC Kvasiny

1107

8.

Řádící páka

1001


Zveřejněno 20. únor 2020

Turnaj č. 1

úterý 11. 2. 2020, úterý 18. 2. 2020 a středa 19. 2. 2020

Pořadí

Jméno

Tým

1. kolo

HC

2. kolo

HC

3. kolo

HC

Součet

1.

Hanušová Eva

SK Skalka

133

8

128

8

127

8

277

2.

Skokan

BC Kvasiny

154

 

137

 

153

 

307

3.

Růžička

Strike team

175

 

129

 

132

 

307

4.

Sláma

Kozlíci

160

 

104

 

134

 

294

5.

Špringr

SK Skalka

189

 

129

 

169

 

358

6.

Štěpánek

BC Kvasiny

128

 

94

 

120

 

248

7.

Tomik

Strike team

129

 

123

 

134

 

263

8.

Bártová

Kozlíci

89

8

131

8

129

8

276

 

Pořadí

Jméno

Tým

1. kolo

HC

2. kolo

HC

3. kolo

HC

Součet

1.

Hanušová Iva

Rybníčky

124

8

132

8

133

8

281

2.

Arnošt

HC BUU

126

 

155

 

154

 

309

3.

Rozínek

Stará Náves

114

 

154

 

158

 

312

4.

Hanuš

Rybníčky

144

 

155

 

141

 

299

5.

Jehlička

HC BUU

115

 

151

 

132

 

283

6.

Dostál

Stará Náves

96

 

150

 

129

 

279

7.

Šabatová

Řádící páka

81

8

127

8

95

8

238

8.

Šabata

Řádící páka

119

 

113

 

122

 

241

 

 

SK Skalka

635

HC BUU

592

Stará Náves

591

Rybníčky

580

Strike Team

570

Kozlíci

570

BC Kvasiny

555

Řádící páka

479