12. ročník DBL

 Průběžné pořadí DBL 2019 po 7. turnaji 

 

1. Liga

2. Liga

3. Liga

1.

SK Skalka

4446

Kozlíci

3994

Velký čísla

3555

2.

Rybníčky

4249

JIRKACYKLOTOUR

3765

Rychlá rota

3502

3.

BC Kvasiny

4232

Řádící páka

3739

Packi team

3502

4.

HC BUU

4230

BAR MONT. DKA

3709

Dinosauři

3346

5.

Stará Náves

4062

Slivovica Team

3462

Domácí puťky

3106

6.

Strike Team

4062

PROTECO nářadí

3336

Strejci

3089

7.

Staříci

3893

Čarodějky

3253

Hrošíci

3078

8.

Žlábek Křovice

3683

 

 

Roudeňáci

3040


 

Doberská bowlingová liga 2019

Přihlásilo se 8 týmů s právem hrát 1. ligu, 7 týmů s právem hrát 2. ligu, 9 týmů vč. nových s právem hrát 3. ligu. Ta byla rozdělena na dvě skupiny a postupovat z ní do 2. ligy budou dva týmy s nejvyšším počtem bodů ze všech devíti. Z 2. ligy budou postupovat také dva nejlepší. Z 1. ligy budou sestupovat dva týmy, z 2. ligy jeden.

 

V Doberské bowlingové lize 2019 budou bojovat družstva v rozdělení :

1.liga :                                               2.liga :                                                 3.liga :

Rybníčky                                          Kozlíci                                                Strejci

SK Skalka                                        JIRKACYKLOTOUR                     Roudeňáci

HC BUU                                          Řádící páka                                        Domácí puťky

Stará náves                                      Slivovica Team                                  Packi team

Kvasiny BC                                     PROTECO nářadí s.r.o.                   Velký čísla

STRIKE Team                                BAR MONTANA DKA                    Dinosauři

Staříci                                              Čarodějky                                          Rychlá rota

Žlábek Křovice                                                                                           Hrošíci

                                                                                    

V termínech :

Jarní část – liché úterky: 12.2., 26.2., 12.3., 26.3. vždy od 18 hodin

Podzimní část – liché úterky: 8.10., 22.10., 5.11., 19.11. vždy od 18 hodin

hrají – Rybníčky, SK Skalka, HCBUU, STRIKE Team, Staříci, Žlábek Křovice,

 

V termínech :

Jarní část – liché středy : 13.2., 27.2., 13.3., 27.3. vždy od 18 hodin

Podzimní část – liché středy: 9.10., 23.10., 6.11., 20.11. vždy od 18 hodin

hrají–Stará Náves,Čarodějky,PROTECO nářadí s.r.o.,Roudeňáci, Domácí puťky

 

V termínech :

Jarní část – sudé úterky: 19.2., 5.3., 19.3., 2.4. vždy od 18 hodin

Podzimní část – sudé úterky: 15.10., 29.10., 12.11., 26.11. vždy od 18 hodin

hrají – Kvasiny BC, Kozlíci, JIRKACYKLOTOUR, Řádící Páka, Slivovica Team, BAR MONTANA DKA,

 

V termínech :

Jarní část – sudé středy: 20.2., 6.3., 20.3., 3.4. vždy od 18 hodin

Podzimní část – sudé středy: 16.10., 30.10., 13.11., 27.11. vždy od 18 hodin

hrají –Strejci, Packi team, Velký čísla, Dinosauři, Rychlá rota, Hrošíci  

 

!! Závěrečné vyhodnocení všech lig proběhne ve středu 4.12.2019 od 18 hodin !!

 

Hra začíná vždy přesně v určenou hodinu, hráč který bude mít zpoždění se do hry vloží až od dalšího kola.

Za pořadatele : Jan Rozínek

Автор :
FaLang translation system by Faboba