Kategorie: STOLNÍ TENIS
Zveřejněno 11. září 2016

SK Dobré

Sportovní klub, jehož součástí je oddíl stolního tenisu byl založen v roce 2000. Po sedmnácti letech se jedná o úspěšný stolnětenisový klub hrající dlouhodobě nejvyšší republikovou soutěž a ověnčený několika tituly Mistrů ČR v mládežnických kategoriích. Poskytovat profesionální podmínky ve výchově mladých stolních tenistů je stále trvající vytčený cíl.

 

                                        Sezóna 2023 / 2024

 

V letošní sezóně A-tým žen opět nastupuje v extralize. I letos pokračujeme v omlazování kádru a ještě větším zapojení našich odchovankyň. Místo Zdeny Blaškové se k našim juniorkám Adéle Sazimové a Vendule Šichanové přidají dvě nové zahraniční posily. A to Michalak Aleksandra a Diaz Melanie. 

Zároveň budou naše děvčata a chlapci sbírat zkušenosti na celostátních i mezinárodních turnajích mládeže. Mezi nejlepší hráče ve své kategorii patří v rámci ČR Jan Škalda, Adéla Sazimová, Vendula Šichanová a Tereza Kovaříčková.

 

  


Kategorie: STOLNÍ TENIS
Zveřejněno 11. září 2016

Herna stolního tenisu

Herna stolního tenisu byla vybudována v roce 2007. V tomto roce prošel celý objekt Obecního domu v Dobrém rozsáhlou rekostrukcí, kdy kromě herny přistavěné speciálně pro účely stolního tenisu došlo také k vybudování nových šaten, sociálních zařízení, rekonstukci společenské místnosti, v přízemí k vystavění dvou bowlingových drah s barem a k celkovému novému vnějšímu vzhledu celé budovy.   

Dnes tedy tréninky a zápasy probíhají v moderní stolně-tenisové herně se stoly značky Butterfly a Stiga, která je vybavena kvalitním osvětlením, ozvučením, speciální podlahou - teraflex, ohrádkami, stolky s počítadly či tréninkovým robotem. Ve vedlejší hale jsou uskutečňovány tréninky FBC Dobré, hodiny tělocviku zdejší Základní školy, okresní a krajské turnaje stolního tenisu a jsou zde pořádány také společenské akce jako jsou taneční kurzy a plesy.

Zázemí tvoří společenská místnost s televizí, videem, satelitním programem UPC a připojením k Wi-fi. Při větších akcích je otevřen bufet s občerstvením včetně možnosti teplých jídel a točeného piva. 

 

Adresa:

Obecní dům v Dobrém

 Dobré 143 

517 93  Dobré

 

Zodpovědná osoba: 

Marcela Rozínková 

Tel.: 724 050 813

 

Jak se k nám dostanete:

 

a) Pokud přijíždíte do Dobrého směrem od Podbřezí (Lhoty, Bílého Újezda), tak jde o první velkou barevnou budovu po levé straně  

 

b) Pokud přijíždíte do Dobrého směrem od Hlinného, tak na křižovatce u náměstíčka (uvidíte sídlo firmy Kerson s.r.o.) zahněte doleva směrem na Podbřeží a na konci vesnice nemůžete na pravé straně přehlédnout velký barevný objekt

 

c) Pokud přijíždíte do Dobrého směrem od Domašína (Kamenice, Bačetína, Prázovy Boudy), tak projedete půlkou obce (minete hostinec) a na náměstíčku (uvidíte sídlo firmy Kerson s.r.o.) na křižovatce zahnete doprava směrem na Podbřezí a na konci vesnice na pravé straně uvidíte barevný komplex 

 

 


Kategorie: STOLNÍ TENIS
Zveřejněno 12. říjen 2015

Sezóna 2022 / 2023

Ženy - rozdělení fialek po družstvech pro sezónu 2022 / 2023
 
 
 
   SK Dobré "A"                            SK Dobré "B"                        SK Dobré "C"             
 

 Extraliga žen

1. Liga žen sk. B

 2. Liga žen sk. B

Blašková Zdena

Šichanová Vendula

Macurová Denisa

Sazimová Adéla

Kovaříčková Tereza

Kuchařová Elena

Koďousková Eliška

Kuchařová elena

Vyskočilová Ester

Šichanová Vendula

Bačinová Pavla

Bačinová Pavla

  Čermáková Eliška

Čermáková Eliška

  Macurová Andrea