Republikové bodovací turnaje mládeže. Valtice, Hluk 2013 -2014.

palka

V novém kalendářním roce pokračovala seŕie republikových bodovacích turnajů tentokráte na jihu Moravy konkrétně ve Valticích a Hluku.

Naši hráči zůstali až na výjimku Lucii Bačinovou za svými možnostmi a schopnostmi. 

 

Dorost ( Rozínková Kateřina, Doucková Aneta, Cacková Tereza, Sazimová Terezie )

 

V dorostenecké kategorii se nejvíce dařilo Kateřině Rozínkové, která se mezi nejlepších 16 hráček neprobojovala, ale v soutěži útěchy skončila na bronzovém stupínku. Pěkného umístění dosáhla Tereza Cacková, která obsadila 21. – 24. místo. Anetě Douckové ani Terezii Sazimové se na turnaji nedařilo.

 

Starší žactvo ( Sazimová Terezie, Hejzlarová Lucie )

 

Ve starším žactvu se postup do skupiny očekával od Terezie Sazimové. Los ji nebyl příliš nakloněn a ve třetím kole kvalifikace nastoupila proti Polívkové (SKST Vlašim). Po bojovném výkonu, kdy byla tři sety Tereza lepší soupeřky, odešla nakonec se svěšenou hlavou. I přes porážku naše hráčka prokázala vůli zvítězit a nechala za stolem vše, co se od ní očekává. Je potřeba se z porážky poučit a jít dál. Lucie Hejzlarová nastoupila v kvalifikaci proti jedné z nejšikovnějších hráček mladších ročníků Kristínce Pěnkavové a i přes velmi dobrý výkon odešla poražena. V útěše se více dařilo Sazimové, která vypadla s obranářkou Bandíkovou ve druhém kole.

 

Mladší žactvo ( Rašek Patrik, Viesner Vojtěch, Michl Jakub, Bačinová Pavla, Bačinová Lucie )

 

V mladším žactvu se nejvíce dařilo Vojtěchu Viesnerovi, který se probojoval do třetího kola útěchy. Vyzdvihnout musím výkony Lucii Bačinovou a Jakuba Michla, kteří patří věkem do kategorie nejmladšího žactva a přes to, se jim podařilo uspět v jednom zápase. Pochvalu pak zaslouží všichni zúčastnění za celkový přístup k samotným zápasům a za vůli vítězit, což je základ pro to být úspěšný.

 

Nejmladší žactvo ( Bačinová Lucie, Michl Jakub )

 

V nejmladší kategorii chtěli naši hráči navázat na úspěšné vystoupení z předešlého turnaje. To se podařilo na výbornou Lucii Bačinové, která získala na republikové scéně první ,,velkou medaili“. Bronz si vybojovala ve čtyřhře spolu se Sommerovou (Kotlářka Praha).

 

Ve dvouhrách se obě naše naděje probojovali shodně do druhého kola útěchy.

 

 

Автор :