Krajské přebory družstev dorostu pro rok 2014, Dobré

palka

Na letošních prvních Krajských přeborech družstev jsme měli mezi dívkami tři týmy, a chtěli jsme potvrdit suverenitu v dívčí složce z posledních let.

 

 V konkurenci šesti družstev pak hráčky oddílu SK Dobré tvořily polovinu startovního pole. Systém turnaje tvořily dvě tříčlenné skupiny, z kterých dvě nejúspěšněnjší družstva postoupila do finálové skupiny. V ní se střetla družstva každý s každým, když se vzájemné zápasy ze základních skupin započítávaly.

 

Ve finálové skupině jsme měli stoprocentní zastoupení všech tří družstev a tudíž si naše hráčky vytvořily téměř ,,klubové přebory“. Škoda jen, že na stupních vítězů nestálo kompletní složení našich barev. Po zásluze zvítězilo áčko ve složení Rozínková Kateřina a Doucková Aneta (na snímku). Druhá příčka patřila ,,B“ týmu ve složení Rozínková Monika a Sazimová Terezie. Třetí skončila děvčata ze Sokolu Česká Skalice. Na tolik neoblíbeném postě pak naše céčko, které reprezentovalo duo Pleskotová Kateřina a Hejzlarová Lucie.

 

Nejůspěšnější hráčkou přeborů byla bez ztráty kytičky Kateřina Rozínková, milé překvapení pak byly výkony Terezie Sazimová, která podlehla pouze zmiňované Rozínkové.

 

Za předvedené výkony a dosažené výsledky tímto děvčatům gratuluji a přeji hodně úspěchů v nadcházejících akcích. Áčko bude reprezentovat Královéhradecký kraj na Mistrovství ČR v Ostravě.

 

 

Автор :