Kategorie: TANEČNÍ
Zveřejněno 30. srpen 2017

Taneční - přihláška 2018

Přihláška do tanečních kurzů 2018

 

Pro stažení přihlášky klikněte prosím na tento odkaz: Přihláška 2018

 

Přihlášky lze zasílat do konce listopadu 2017 na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Kategorie: TANEČNÍ
Zveřejněno 14. únor 2016

Taneční roky minulé

Taneční kurzy v Dobrém, mají dlouholetou tradici!

První kurzy se zde pořádaly již v roce 2001 a to pod vedením našich stálých tanečních mistrů manželů Prouzových z Hradce Králové. 


Kategorie: TANEČNÍ
Zveřejněno 14. únor 2016

Taneční 2018

TANEČNÍ 2018

  Taneční kurz je určen převážně pro žáky 9. tříd základních škol. A to především pro žáky ze ZŠ Dobré a ZŠ Skuhrov nad Bělou. Dále pak pro ZŠ Deštné v Orlických horách a ZŠ Solnice. Občas se k nám do tanečních kurzů přihlásí i tanečníci ze vzdálenějšího okolí, což samozřejmě vítáme a nevidíme v tom žádný problém.

  Taneční kurzy, jako je již u nás tradicí, jsou pořádány každý páteční podvečer a to od ledna do dubna. Jsou složeny z 12 lekcí, z nichž jsou 2 prodloužené (pátá a devátá lekce) a poslední dvanáctou lekcí je věneček. 

 

 

  Kurzy probíhají pod vedením našich stálých tanečních mistrů manželů Josefa a Květy Prouzových z Hradce Králové, kteří k nám budou dojíždět již šestnáctým rokem.

  Jejich hudebním doprovodem je pan Jaroslav Hrůza.

  Nechybí ani paní fotografka Helena Bečvářová, která je přítomna na všech tanečních lekcích a fotí pro Vás momentky, které jsou možné každý pátek přímo u ní objednávat.