Kategorie: ČINNOST KLUBU
Zveřejněno 11. září 2016

Nabídka ubytování

Pro veřejnost, menší kolektivy lidí a zájemce o výlety po Orlických horách a podhůří nabízíme možnost ubytování v nově rekonstuované historické provozní budově Růženiny hutě ve Skuhrově nad Bělou.

Více informací naleznete na www.ubytovaniskuhrov.cz

 

Kontakt: 

Jan Rozínek - jednatel

Tel.: 602 687 140

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Turisticky vyhledávaná místa, která můžete v blízkosti navštívit

- renesanční zámek Opočno

- renesanční zámek Častolovice

- zámek a zámecká zahrada Nové město nad Metují

- Proboštův betlém a muzeum betlémů v Třebechovicích nad Orebem

- Orlické hory s nejvyšší horou Velkou Deštnou (1115 m. n. m.)

- Lyžařské centrum v Deštném v Orlických horách


Kategorie: ČINNOST KLUBU
Zveřejněno 25. květen 2014

SOUSTŘEDĚNÍ

Obec Dobré je svým umístěním a okolím vhodným místem pro různá soustředění nejen sportovních oddílů, neboť zde na Vás dýchá čerstvý horský vzduch, který působí blahodárně na psychiku i kondici. V Dobrém žije 840 stálých obyvatel, kteří zde mají k dispozici vše pro klidný venkovský život. Obchod a hospodu, školu, kostel se hřbitovem, letní koupaliště a sportovní areál s ubytovnou.

 

Sportovní areál

Sportovní areál se skládá z fotbalového hřiště a jemu přilehlých kurtů na tenis, volejbal, nohejbal a letního koupaliště na jednom konci Dobrého a z herny stolního tenisu s bowlingem na druhém konci. Z jednoho konce vesnice na druhý se dostanete chůzí asi za 10 minut.

 

Fotbalové hřiště

Při pronájmu fotbalového hřiště Vám bude k dispozici kabina se sprchami pro převlékání přímo na fotbalovém hřišti a druhá kabina pro případ, že budete chtít sehrát přátelská či jiná utkání se soupeři, které si pozvete. Samozřejmostí je nalajnování a příprava hrací plochy před Vaším zápasem. Pro účely fyzické přípravy mohou posloužit okolní kopce a krásná příroda. Možnosti soustředění na fotbalovém hřišti u nás využívají tyto oddíly: AC Sparta Praha (mladší a starší žákyně pravidelně od roku 2004), MFK Nové Město nad Metují (pravidelně od roku 2004), Jílové u Prahy (pravidelně od roku 2004), TJ Velká Jesenice (pravidelně od roku 2005) či TJ Dobruška (2004, 2005).

 

Článek o soustředění AC Sparta Praha 18.-25.8. 2007 na Sparta.cz  

 

Kontakt: Marcela Rozínková, mobil 724 050 813 (pronájem fotbalového hřiště,ubytování) 

              

Cena:200,- Kč/hod. pro zájemce ubytované v naší ubytovně

          500,- Kč/hod. pro zájemce, kteří nejsou ubytovaní v naší ubytovně

 

Herna stolního tenisu

Při pronájmu herny stolního tenisu Vám budou k dispozici nejen stoly značek Butterfly a Stiga, ale i ohrádky, stolky s počítadly a tréninkový robot. Herna se dá ale využít i k provozování jiných sportů než je stolní tenis, jako je například florbal či tancování. Možnosti soustředění u nás v herně využívají tyto oddíly: TJ AVIA Čakovice (pravidelně od roku 2005), SKST Baník Most (pravidelně od roku 2006), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (2004) a taneční oddíl z Náchoda (2004, 2005). 

 

Kontakt: Marcela Rozínková, mobil 724 050 813 (pronájem herny, ubytování)

Cena: 400,- Kč/hod.

 

Kurty na tenis, volejbal, nohejbal

Kurty se nacházejí u fotbalového hřiště a letního koupaliště. K dispozici je Vám betonový kurt na tenis a nohejbal, antukový kurt na volejbal a nohejbal. Samozřejmostí jsou sítě na tenis, volejbal, nohejbal a lajnovačka pro nalajnování antukového kurtu. Zájemci o kurty, kteří mají již pronajaté fotbalové hřiště nebo hernu, mají pronájem kurtů zdarma. 

 

Cena: 60 ,- Kč/hod. betonový kurt na tenis a nohejbal

          100,- Kč/hod. antukový kurt na volejbal a nohejbal

Zájemci o kurty, kteří mají pronajaté fotbalové hřiště nebo hernu mají pronájem kurtů zdarma.

 

Bowling s barem

Ke strávení večerů  či odpoledních hodin po náročné tréninkové dřině Vám jistě poslouží náš bowling se dvěma dráhami a barem s příjemným a nerušeným prostředím. Rezervaci bowlingu je potřeba provést telefonicky a paní Marcely Rozínkové a my Vám poté zajistíme, že na bowlingu budete zcela sami a nikým nerušeni.

 

Kontakt:Marcela Rozínková, mobil 724 050 813 (rezervace bowlingových drah s barem)

Cena bowlingu:Pondělí – Čtvrtek   9:00 – 17:00  160,- Kč/hod

                                                     17:00 – 22:00 200,- Kč/hod

                           Pátek                   9:00 – 17:00 160,- Kč/hod.

                                                     17:00 – 22:00 200,- Kč/hod

                                                     22:00 – 24:00 240,- Kč/hod (po domluvě)

                           Sobota, neděle      9:00 – 22:00 200,- Kč/hod

                                                      22:00 – 24:00 240,- Kč/hod (po domluvě)

 

Ubytování

Ubytovna se nachází zhruba ve středu naší vesnice což je asi tak 10 minut chůze od fotbalového hřiště a 250 metrů od herny stolního tenisu. Kapacita ubytovny je 33 míst, k dispozici jsou sprchy, WC a společná kuchyňka. Nedaleko ubytovny stojí obchod se smíšeným zbožím i pohostinství, kde si můžete zajistit stravování po dobu Vašeho pobytu.

 

Kontakt: Marcela Rozínková, mobil 724 050 813 (ubytování)

Cena ubytování: 180,- Kč/1 osoba/1 den

 

Stravování

Stravování náš klub zatím zájemcům o soustředění nenabízí, ale můžete si ho zajistit v pohostinství u paní Kárníkové a nebo v letních měsících na koupališti u paní Vackové.

 


Kategorie: ČINNOST KLUBU
Zveřejněno 25. květen 2014

UBYTOVÁNÍ

Pro veřejnost, sportovní oddíly i pro kolektivy lidí (školní výlety, cyklistické zájezdy atd.) nabízíme možnost ubytování ve vlastní ubytovně, která se nachází ve středu naší poklidné obce. Nedaleko ubytovny můžete najít obchod s potravinami, poštu, pohostinství i hernu stolního tenisu, kde se hraje nejvyšší soutěž žen v České republice.

Ubytovna má kapacitu 35 stálých míst, ale při zájmu se dá rozšířit až na 40 míst. Samozřejmostí je společenská místnost s televizí, sprchy, toalety a kuchyňka, kde si můžete uvařit nebo připravit snídani či svačinu. Naši ubytovnu často využívají nejen sportovní oddíly, které u nás tráví čas během sportovních soustředění, ale i kolektivy lidí či samostatné rodiny.

Kapacita ubytovny: 35 stálých míst (při zájmu se dá rozšířit na 40 míst)

Cena ubytování: základní 180,- Kč/osoba/ den (v zimním období 200,- Kč), poskytujeme slevy dle délky ubytování nebo využívání dalších našich služeb

Kontakt: Marcela Rozínková, mobil 724 050 813 (ubytování)

Kdo všechno se může u nás ubytovat?

-         sportovní oddíly během soustředění

-         školní výlety, školy v přírodě, dětské tábory

-         jakýkoliv kolektiv lidí bez rozdílu věku

-         rodiny s dětmi nebo bez dětí

-         každý, kdo projeví zájem

Turisticky vyhledávaná místa, která můžete v blízkosti Dobrého navštívit

-         renesanční zámek Opočno

-         renesanční zámek Častolovice

-         Proboštův betlém a muzeum betlémů v Třebechovicích nad Orebem

-         Orlické hory s nejvyšší horou Velkou Deštnou (1115 m. n. m.)

-         Lyžařské centrum v Deštném v Orlických horách

Sportovní vyžití v obci

Pro sportovní účely Vám rádi nabídneme a pronajmeme tyto sportoviště, přičemž osoby ubytované v naší ubytovně mají všechny sportoviště se slevou a kurty mají dokonce zdarma.

1. 250,- Kč/hod. pro zájemce ubytované v naší ubytovně
   400,- Kč/hod. pro zájemce, kteří nejsou ubytovaní v naší ubytovně

2. pronájem fotbalového hřiště

200,- Kč/hod pro zájemce, kteří budou ubytováni v naší ubytovně
500,- Kč/hod pro zájemce, kteří nebudou ubytováni v naší ubytovně

3. kurty – pro ty , kdo mají pronajatou hernu na stolní tenis nebo fotbalové hřiště a nebo pro ty, kdo jsou ubytováni v naší ubytovně jsou kurty k dispozici zdarma

- tenis, nohejbal (betonový povrch)   60,- Kč/hod
- volejbal, nohejbal (antuka)   100,- Kč/hod

Kontakt:

Marcela Rozínková,  mobil 724 050 813 (ubytování, pronájem herny a fotbalového hřiště)

Jak najdete naši ubytovnu?

a) Pokud přijíždíte do Dobrého směrem od Podbřeží (Lhoty, Bílého Újezda), tak těsně před velkou křižovatkou zahněte doleva k sídlu firmy Kerson s.r.o.. V blízkosti sídla firmy uvidíte obchod s potravinami kolem kterého projedete směrem k bytovkám. U bytovky zahnete doprava do kopce a za bytovkou zahnete doleva, kde již uvidíte naši ubytovnu.

b) Pokud přijíždíte do Dobrého směrem od Hlinného, tak na velké křižovatce zahněte doleva k sídlu firmy Kerson s.r.o.. V blízkosti sídla firmy uvidíte obchod s potravinami kolem kterého projedete směrem k bytovkám. U bytovky zahnete doprava do kopce a za bytovkou zahnete doleva, kde již uvidíte naši ubytovnu.

c) Pokud přijíždíte do Dobrého směrem od Domašína (Kamenice, Bačetína, Prázovy Boudy), tak projedete půlkou obce (minete hostinec) a na náměstíčku (uvidíte sídlo firmy Kerson s.r.o.) na křižovatce zahnete doprava. V blízkosti sídla firmy uvidíte obchod s potravinami kolem kterého projedete směrem k bytovkám. U bytovky zahnete doprava do kopce a za bytovkou zahnete doleva, kde již uvidíte naši ubytovnu.

Ubytování Skuhrov nad Bělou

Pro zájemce o výlety po Orlických horách a podhůří nabízíme také zajištění ubytování apartmánového typu v nově rekonstruované historické provozní budově Růženiny hutě ve Skuhrově nad Bělou. Více infomací a kontakty na www.ubytovaniskuhrov.cz