OBCHODNÍ ČINNOST

Zajištění bezproblémového chodu sportovního oddílu není lehkým úkolem a k jeho splnění je zapotřebí nemalých finančních prostředků. Vedle příjmů od mateřské obce, různých grantů ale i darů fyzických osob získáváme finanční prostředky také od našich partnerů z řad podnikatelů a firem. V rámci možností jim na oplátku zajišťujeme reklamu v prostorách herny, v tiskových materiálech charakteru propagačních a výsledkových, na oblečení sportovců. Zástupci partnerů jsou zváni na utkání a další sportovní i kulturní akce, které pořádáme.

Nespoléháme však pouze na peníze zvenčí a snažíme se něco vydělat sami. Podstatným zdrojem příjmů je i vlastní výdělečná činnost. Do společné kasičky plynou příjmy z ubytování v naší turistické ubytovně v Dobrém, tržby za prodej občerstvení v klubové místnosti, z pronájmu fotbalového hřiště, sálu a herny stolního tenisu jiným organizacím k sportovním a kulturním aktivitám, z pořádání tanečních kurzů, ale i z provozu bowlingové herny, kterou jsme si vybavili v prostorách bývalých garáží Obecního domu v Dobrém. Podstatnou část z uvedených činností zajišťuje dceřiná společnost SK Dobré s.r.o.

Co tedy nabízíme ?

  1. 1.ubytování ve vlastní ubytovně, příp. i s možností zajištění programu sportovního i kulturního, vč. dopravy a organizace
  2. 2.pronájem herny stolního tenisu a fotbalového hřiště nejen pro účely soustředění ale i firemních turnajů nebo sportovních soutěží
  3. 3.pronájem sálu (18x20m) v Obecním domě v Dobrém ke sportovním a kulturním aktivitám
  4. 4.pořádání kulturních a sportovních akcí pro veřejnost i pro firmy (taneční kurzy, bowlingová liga atd.)
  5. 5.pořádání seminářů, školení či různých zasedání s možností občerstvení v klubové místnosti (až 45 osob, videoprojekce, Wifi)
  6. 6.pronájem bowlingové herny k firemním i soukromým akcím (2 dráhy, bar)
  7. 7.zajištění masáží pro hosty našich zařízení i veřejnost

Ubytování

Nově rekonstruovaná ubytovna se nachází zhruba ve středu naší vesnice což je asi tak 10 minut chůze od fotbalového hřiště a 250 metrů od herny stolního tenisu. Kapacita ubytovny je až 40 lůžek, k dispozici je společenská místnost, sprchy, WC a společná jídelna s kuchyňkou. Vchod i pohyb po budově je bezbariérový. Nedaleko se nachází obchod se smíšeným zbožím. Stravování můžeme po dohodě zajistit po celou dobu pobytu.

Kontakt: Marcela Rozínková, mobil 724 050 813 (ubytování)

Cena ubytování: základní 180,- Kč/osoba/ den (v zimním období 200,- Kč), poskytujeme slevy dle délky ubytování nebo využívání dalších našich služeb

Sportovní soustředění

Naše obec je svým umístěním a okolím velmi vhodným místem pro různá soustředění nejen sportovních oddílů, ale třeba i tanečních spolků. Účastníci zde dýchají čerstvý horský vzduch, který působí blahodárně na dýchací ústrojí ale hlavně nabírají kondici i sportovní techniku. Vše potřebné zde najdou jak fotbalové kluby tak oddíly stolního tenisu ale i další sportovní organizace. Venkovní sportovní areál se skládá z fotbalového hřiště a jemu přilehlých kurtů na tenis, volejbal, nohejbal a letního koupaliště na jednom konci obce a z herny stolního tenisu s bowlingem na druhém konci. Z jednoho konce vesnice na druhý se dá dostat běžnou chůzí asi za 10 minut.

Fotbalové hřiště

Při pronájmu fotbalového hřiště je k dispozici zázemí se sprchami pro převlékání nebo kompletní servis vč. přípravy hřiště pro sehrání přátelských nebo mistrovských utkání. Pro účely fyzické přípravy mohou posloužit okolní kopce a krásná příroda. Možnosti soustředění na fotbalovém hřišti u nás využily např. oddíly: AC Sparta Praha (mladší a starší žákyně několikrát od roku 2004), MFK Nové Město nad Metují (pravidelně od roku 2003), Jílové u Prahy, TJ Velká Jesenice či TJ Dobruška.

Základní cena:
200,- Kč/hod. pro zájemce ubytované v naší ubytovně
500,- Kč/hod. pro zájemce, kteří nejsou ubytovaní v naší ubytovně

Herna stolního tenisu

Při pronájmu herny stolního tenisu budou k dispozici nejen stoly značek Butterfly a Stiga, ale i ohrádky, stolky s počítadly a tréninkový robot. Pět stolů s hracími prostory 5x10m, nebo šest stolů pro trénink v herně, při využití sousedního hlavního sálu Obecního domu ještě dalších 8 stolů je maximum našich možností. Soustředění stolnětenisových oddílů u nás absolvovaly např. TJ AVIA Čakovice, SKST Baník Most, TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou, Slavoj Praha. a taneční oddíl z Náchoda (2004, 2005). 

Základní cena :

250,- Kč/hod. pro zájemce ubytované v naší ubytovně
400,- Kč/hod. pro zájemce, kteří nejsou ubytovaní v naší ubytovně

Hlavní sál Obecního domu

Jedná se o prostor cca 18x20m s parketovou podlahou, jevištěm 12x4m, kompletně ozvučený. Výborně je využitelný např. pro trénink tanečních škol, aerobiku nebo podobných sportů. Je zde možné také uspořádat společenskou akci, reprezentační ples, firemní či rodinnou oslavu. Vybavení je až pro cca 400 účastníků.

Základní cena :

150,- Kč/hod. pro zájemce ubytované v naší ubytovně
250,- Kč/hod. pro zájemce, kteří nejsou ubytovaní v naší ubytovně

Klubová místnost

Vedle možnosti občerstvení pro akce v hlavním sále nebo herně stolního tenisu je zde samostatně možné uspořádat rodinné oslavy, školení, semináře, schůze nebo další podobné akce. Pohodlně se zde usadí až 45 osob. Je možné také využít videoprojekci, v klubu funguje WIFI.

Cena bude nabídnuta individuálně podle množství osob a požadovaných služeb.

Bowling s barem

Ke strávení večerů  či odpoledních hodin po náročné tréninkové dřině nebo k rodinné, podnikové nebo kolektivní akci poslouží naše bowlingová herna se dvěma dráhami a barem a s příjemným a nerušeným prostředím. Rezervaci bowlingu je možné provést telefonicky a dohodnout i požadované služby. V případě potřeby zde budete zcela sami a nikým nerušeni.

Základní ceny :
Pondělí – Čtvrtek
9:00 – 17:00  160,- Kč/hod
17:00 – 22:00 200,- Kč/hod

Pátek
9:00 – 17:00 160,- Kč/hod.
17:00 – 22:00 200,- Kč/hod
22:00 – 24:00 240,- Kč/hod (po domluvě)

Sobota, neděle
9:00 – 22:00 200,- Kč/hod
22:00 – 24:00 240,- Kč/hod (po domluvě)

Stravování

Celodenní nebo jen částečné stravování je možné zájemcům o soustředění zajistit podle požadavku.

Masáže

Po náročném dni nabízíme účastníkům soustředění sportovní masáže. Cena bude nabídnuta po dohodě o rozsahu a délce masáže.

Veškeré uvedené služby je možné objednat nebo si vyžádat nabídku na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonním čísle provozní, paníMarcely Rozínkové - 724 050 813 ( vč. rezervace bowlingových drah).

Informace je možné získat také u jednatele SK Dobré s.r.o., pana Jana Rozínka – 602687140.

Автор :