Kategorie: Uncategorised
Zveřejněno 2. červen 2014

Fotbalové hřiště

Tak, jako v každé správné vesnici, i u nás najdete hospodu, kostel, dobrovolné hasiče a hlavně fotbalové hřiště na kterém trénují a hrají zápasy naši fotbalisté, kteří působí v Okresním přeboru Rychnovska II. a IV. třídy. Na našem hřišti, u kterého jsou kurty na tenis a volejbal a letní koupaliště, jsou v letních měsících vidět i fotbalisté z celé republiky, kterým zde nabízíme možnost letního soustředění. Tuto možnost u nás pravidelně využívají týmy AC Sparta Praha (mladší a starší žákyně pravidelně od roku 2004), MFK Nové Město nad Metují (pravidelně od roku 2004), Jílové u Prahy (pravidelně od roku 2004), TJ Velká Jesenice (pravidelně od roku 2005) či TJ Dobruška (2004, 2005).

 

Článek o soustředění AC Sparta Praha 18.-25.8. 2007 na Sparta.cz 

 

Současný vzhled dostalo fotbalové hřiště v roce 2000 po povodni, která postihla naši vesnici v létě roku 1998 a která zničila fotbalové hřiště i přilehlé kurty. Hrací plocha tak musela projít velkou rekonstrukcí, při které každý den zcela zdarma a dobrovolně pomáhali naši fotbalisté a příznivci doberské kopané. S finančním přispěním obce i fotbalového svazu se podařilo dokončit práce na jaře roku 2000 a 3. června 2000 bylo zrekonstruované fotbalové hřiště slavnostně otevřeno zápasem našeho celku s týmem zaměstnanců TV Nova. Dnes je tedy areál zcela oplocen a ke kropení používáme výsuvné trysky, které jsou zabudované pod povrchem hřiště. Při utkáních je otevřen přilehlý bufet, kde si divák může pochutnat na klobáse či uzeném přímo z udírny, které může zapíjet vychlazeným točeným pivem.

 

Adresa hřiště:  Fotbalové hřiště u koupaliště

                        Dobré – Na dole

                        517 93 Dobré

 

 

Ceník pronájmu fotbalového hřiště:

200,- Kč/hod pro zájemce, kteří budou ubytováni v naší ubytovně

 

500,- Kč/hod pro zájemce, kteří nebudou ubytováni v naší ubytovně    

 

 

 

Jak se k nám dostanete:

a, Pokud přijíždíte do Dobrého směrem od Podbřezí (Lhoty, Bílého Újezda), tak na křižovatce u náměstíčka (uvidíte sídlo firmy Kerson s.r.o.) zahněte doleva. Postupně minete po levé straně kostel a hospodu, sjedete z kopce dolů na mostek, kde zahnete doprava a asi po 30 metrech zahnete opět doprava do ulice, která je označena zónou. Touto ulicí pojedete asi tak 250 metrů a po pravé straně uvidíte fotbalové hřiště.

 

b, Pokud přijíždíte do Dobrého směrem od Hlinného, tak pojedete vesnicí pořád po hlavní. Cestou po levé straně minete kostel a hospodu, od které sjedete z kopce dolů na mostek, kde zahnete doprava a asi po 30 metrech zahnete opět doprava do ulice, která je označena zónou. Touto ulicí pojedete asi tak 250 metrů a po pravé straně uvidíte fotbalové hřiště. 

 

c, Pokud přijíždíte do Dobrého směrem od Domašína (Kamenice, Bačetína, Prázovy Boudy), tak na mostku na začátku obce zahnete doleva a asi po 30 metrech zahnete doprava do ulice, která je označena zónou. Touto ulicí pojedete asi tak 250 metrů a po pravé straně uvidíte fotbalové hřiště.

 Kategorie: Uncategorised
Zveřejněno 2. červen 2014

Muži kopaná B-tým

dobre_b

BRANKÁŘI 

Vojtěch Melichar 

  Zdeněk Arnošt   Jan Flégl

 

OBRÁNCI

Pavel Arnošt 

  Josef Chmelař    Martin Veverka 

Petr Smutný 

  Jiří Škoda   Bohumil Ševc

 

ZÁLOŽNÍCI

Václav Cita 

  Tomáš Vidlák   Petr Krob 

Pavel Kovář 

  Petr Němeček  Václav Kletečka

Václav Melichar 

  Milan Kotyška   Zdeněk Arnošt

 

ÚTOČNÍCI 

Jan Flégl 

  Miroslav Jarkovský    Miloš Votroubek 

Jiří Mádr 

  Michal Vlasák  

 

 


Kategorie: Uncategorised
Zveřejněno 2. červen 2014

Muži kopaná A-tým

dobre_a

 

 

 

BRANKÁŘI  

Jan Hroch     Zdeněk Arnošt  

 

 

OBRÁNCI 

Petr Pašta 

  Lukáš Ehl    Petr Smutný 

Filip Práza 

  Jaroslav Pohl    Zdeněk Arnošt 

 

ZÁLOŽNÍCI 

Ondřej Švorc 

  Jan Dostál    Miroslav Jarkovský

Jiří Poul

  Zdeněk Arnošt    Václav Cita 

 

ÚTOČNÍCI  

Tomáš Dostál 

  Jan Dyntar    Jan Flégl